Lutz-Pumpen GmbH

TÖÖSTUSPUMBAD OÜ on Lutz-Pumpen GmbH ametlik tehase esindaja Eestis.

Üle 60 aasta kõrgkvaliteedilisi lahendusi.

Lutz on oma ala juhtiv pumbatootja Saksamaalt, nende järjekindel arendustegevus võimaldab pakkuda turvalisi ja efektiivseid lahendusi nii neutraalsete, aga ka agressiivsete ja söövitavate vedelike pumpamisel ja mõõtmisel.

Lutz pumbad on professionaalne ja turvaline valik kui on vaja pumbata vaatidest, konteineritest ja teistest mahutitest. Pumbad sobivad nii kergete vedelike kui ka viskoossete ainete pumpamiseks. Saadaval lai valik erinevatest materjalidest pumpasid, mis kõik sobivad Lutz mootoritega.

Meie poolt pakutavate seadmete hulgas on ka professionaalsed lahendused töötamisel toiduainetetööstuses, farmaatsia – , kosmeetika – ja kodukeemiatööstuses ning  plahvatusohtlikus keskkonnas – ATEX nõuetele vastavad pumbad, FDA, 3-A normidele vastavad lahendused, sealhulgas ka Euroopa määrus 1935/2004/EÜ

Lisavarustus vaadi- ja konteinerpumpadele

Pumpadele ja vooluhulgamõõturitele on võimalik juurde tellida lisavarustust, selleks et seadmete kasutamine oleks võimalikult lihtne ja turvaline pakume filtreid, voolikuid, tankimispüstoleid, vaatide ja mahutite adaptereid, maanduskomplekte, seinakinnitusi, hüdraulilisi vahendeid vaatide tühjendamiseks ning mobiilseid pumpamise lahendusi.

Vaadi – ja mahutipumpadele lisaks pakume ka ilma mehaanilise tihenditeta tsentrifugaalpumpasid, mis on väga vastupidavad agressiivsete ja söövitavate vedelike pumpamisel.

Vaadi- ja mahutipumbad

Lutz® Vooluhulgamõõdik

Lutz® Tihendita tsentrifugaalpump