TÖÖSTUSPUMBAD OÜ on Ingersoll Rand ARO & Albin pumpade ja varuosade ametlik tehase esindaja Balti riikides.

Voolikpump on üsna eriline seade, pumba tööpõhimõte on peristaltiline, ehk vedeliku edasitõukamine järk-järgult kokkusurutavas voolikus. Pumba erilisus seisneb selles, et pumbatav vedelik ei puutu kokku pumba detailidega, välja arvatud voolik, milles pumbatav vedelik liigub. See võimaldab pumbata selliseid vedelike, mis oleks teist tüüpi pumpadele kahjulikud. Kui vastavalt vedelikule valida vastupidav voolik, siis on turvaline pumpamine garanteeritud ning seadmete töös lekkeid ja probleeme ei teki. Seetõttu on pump eriti sobilik ohtlike, agressiivsete, söövitavate ja mürgiste vedelike pumpamiseks, mis muidu võivad kahjustada pumba mehaanilist tihendit või korpust. Lisaks sobib voolikpump suurepäraselt tahkeid või pehmeid osakesi sisaldavate vedelike pumpamiseks.

Voolikpumpasid on võimalik kasutada värvi-, toiduainete-, keemia-, kosmeetika-, paberi- ning tselluloositööstuses, aga ka ehitusmaterjalide tootmisel ja kaevandustes. Tihti leiavad need seadmed ka kasutamist reovee käitlemisel.

Meie valikust leiate kaks erinevat Albin voolikpumpade mudelit: madalsurve ALP ja kõrgsurve ALH pump, mille jõudlus on kuni 150 m3/h Mõlemad mudelid on iseimevad ning võivad töötada ka kuivalt ilma kahjustusteta.

Albin ALP pump

Albin ALH pump