TÖÖSTUSPUMBAD OÜ on Jung Process Systems GmbH pumpade ja varuosade ametlik tehase esindaja Balti riikides.
Jung Process Systems on üks väheseid kaksik – kruvipumpade tootjaid maailmas, kes on spetsialiseerunud just seda tüüpi pumpadele. Pereettevõtte fookus selle tehnoloogia osas on printsipiaalne ja kompetents seadmete tootmisel juba aastakümnete pikkune.

Väga erinevatele tööstustele projekteeritud kaksik-kruvipumbad HYGHSPIN & CHEMPSIN, mis sobivad vedelate, viskoossete või väga õrna käsitlemist vajavate ainete pumpamiseks. Väga lai viskoossuse – ja temperatuurivahemik ning kõrge töörõhk võimaldavad pumpa kasutada enamus tootmisharudes ja protsessides. Seadme pöörlemiskiiruste vahemik võimaldab toote õrna siirdamist ja pumba ning torustiku pesemist sama pumbaga.

Nende mitmekülgsete seadmete kõige olulisem eelis on pumpamise protsessi ajal vedeliku minimaalne liigutamine pumba korpuse sees ehk et topelt-kruvid liiguvad vedeliku sees, sisendi poolt väljundi suunas ning pumbatav vedelik praktiliselt seisab paigal. See tehnoloogia võimaldab vedeliku sees olevad tahked või pehmed osakesed jätta täiesti terveks!
Lisaks on olulised eelised väike ruumivajadus, hügieenilisus, efektiivsus, kõrge töörõhk, vastupidavus ja kõrge kasutusaste ning vähene hooldusvajadus.

HYGHSPIN & CHEMPSIN pumpasi kasutatakse peamiselt järgmistes tootmisharudes:
Toiduainetetööstus, pruulikojad, maiustused, šokolaad, meiereid ja osakesi sisaldavate määrdevõide tootmine
Farmaatsiatööstus
Kosmeetika – ja kodukeemiatööstus
Paberi- ja tselluloositööstus

HYGHSPIN kaksik-kruvipump