ARO® membraanpumbad on väga mitmekülgse otstarbega, nendega on võimalik erinevates tööstusvaldkondades käidelda mitmesuguseid vedelikke, aineid ja ka pulbreid. ARO® pumpade abil on võimalik siirdada suure viskoossusega vedelikke (liimid, vaigud, pastad jms.), aga seadmed toimivad suurepäraselt ka vedelate, alates veest, toiduainetest ja lõpetades etanooli, lahustite ja teiste keemiatoodetega.


ARO® pumpade tootja Ingersoll Rand pakub oma valikus pumpasid kõikidele tootmisharudele, protsessid erinevates tootmisfirmades või muudes ettevõtetes on alates mahutite tühjendamisest, vedelike ümberpumpamiseks, sisestamiseks, segamiseks, doseerimiseks kuni automatiseeritud vedelikke siirdamiseni. Patenteeritud õhuklapp hoiab ära igasugused seisakud ja ummistused või eelnevaga seotud probleemid pumpamisel.
Enamus ARO® pumbad on ATEX-sertifitseeritud, CE ExII 2GD X


Ingersoll Rand ARO® pumbad
EXP Seeria
Expert seeria on spetsialistide lemmik töötlevas tööstuses. ARO® EXP seeria pakub mitmekülgseid lahendusi erinevatele tööstusvaldkondadele, pumbad on tuntud oma jõudluse ja töökindluse poolest, jõudlus kuni 1079 l/min. Saadaval lai valik erinevast materjalist pumpasid. Kõik EXP seeria pumbad ühilduvad enamus juhtimis- , automatiseerimise ja analüüsisüsteemidega.

PRO Seeria
Pro Seeria membraanpumbad on tuntud kõrge jõudluse ja töökindluse poolest ning pumpadel on palju erinevaid ühendamisvõimalusi ja lai lisavarustuse valik. Saadaval väga lai valik erinevast materjalist pumpasid, jõudlus kuni 897 l/min.

FDA Seeria
FDA seeria on spetsiaalselt väljatöötatud toiduainete- kosmeetika- ja ravimitööstuse tarbeks. Pumba disain on saanud FDA heakskiidu. Vedelikuga kokku puutuvad pumba osad on elektrooniliselt poleeritud happekindlast roostevabast terasest. Pumpa on kerge lahti võtta, puhastada ja hooldada, mis pikendab omakorda pumba eluiga. Jõudlus kuni 1041 l/min.

ARO® EVO SERIES™ elektriline membraanpump
EVO Series™ on ARO® elektriline intelligentsus vedelike turvalisel pumpamisel ja doseerimisel, seadmel on suurepärane sobivus igapäevaseks kasutamiseks enamus tootmisharudes ja protsessides ning maksimaalse ohutuse tagamiseks on pumbal integreeritud lekkekontroll.

Eripumbad
ARO® toodangust on saadaval ka membraanpumbad, mis taluvad kõrgemat survet, on sobilikud jahu, pulbrite ja kütuse pumpamiseks. Lisaks eelnevale pakume veel pumpasid, mis on varustatud Electronic Interface liidesega, mis võimaldab elektrooniliselt kontrollida vedeliku doseerimist..

  • Kõrgsurvepumbad

ARO® kõrgsurvepumbad suudavad pumbata madala ja keskmise viskoossusega vedelike rõhuga kuni 20 bar. Seadmeid kasutatakse vedelike ümberpumpamiseks, sisestamiseks, segamiseks ja doseerimiseks, peamised protsessid on reoveepuhastus, filterpressid, trükitööstus, värvi- ja lakitööstus.

  • Pulberpumbad

ARO® pulberpumbad on mõeldud kasutamiseks pulbrilaadsete toodete siirdamiseks. Pumpamine toimub tõrgeteta kui toote erikaal on väiksem kui 721 kg/m³. Pumba sisseehitatud funktsioon juhib õhu pumba kambritesse juba enne pumba tööle lülitamist, mis tagab väga hea pumbatava aine liikuvuse.