Lutz® esitles hiljuti oma täiesti uut kaksikmembraanpumpade mudelivalikut, arenduse käigus muutus täielikult ka toiduainete-, farmaatsia- ja kosmeetikatööstusele projekteeritud PURE seeria pump. Suurt tähelepanu on pööratud pumba hügieenilisusele ja disainile, mis võimaldab pumpa lihtsalt puhastada, et välistada igasugune bakterite levik. Pumbas kasutatavad materjalid; seadme korpus, membraanid, kuulventiilid ning kuulipesad on FDA poolt heakskiidetud. Lutz® PURE seeria kaksikmembraanpumbad on väga mitmekülgse otstarbega, nendega on võimalik erinevates tööstusvaldkondades käidelda mitmesuguseid vedelikke, seadmete abil on võimalik siirdada suure viskoossusega vedelikke (pastad, geelid, siirupid, kreemid, majonees, ketšup jms.), aga pumbad toimivad suurepäraselt ka vedelate, alates veest, piimast, toiduõlidest ja lõpetades etanooli ja teiste sarnaste toodetega. Sobib hästi ka õrna käsitlemist vajavate ja tahkeid osakesi (diameeter kuni 9 mm) sisaldavate vedelike pumpamiseks.  

Saksamaal nad ütlevad, et läbi paksu ja vedela!

Lutz® pakub PURE seeria kaksikmembraanpumpasi kõikidele tootmisharudele või erinevatele protsessidele alates mahutite tühjendamisest, vedelike ümberpumpamiseks, sisestamiseks, segamiseks, doseerimiseks kuni automatiseeritud vedelikke siirdamiseni. Külmumisvastane suruõhu ajam hoiab ära igasugused seisakud või eelnevaga seotud probleemid pumpamisel, seade on tuntud kõrge jõudluse, madala õhukulu ja töökindluse poolest.

Lutz® PURE seeria kaksikmembraanpumpade eelised:

  • Hügieeniline disain, pumba korpusesse ei saa koguneda mustus ja saasteained, vastab FDA normidele
  • Pumbas kasutatavad materjalid FDA poolt heakskiidetud
  • Tri-Clamp ühendus, väga lihtne demonteerida ja puhastada
  • Usaldusväärne ja vastupidav suruõhu ajam
  • Poltidega kinnitatud vastupidav disain
  • Vastupidavad membraanid

Rakendamine:

Kasutatakse vedelike ümberpumpamiseks, sisestamiseks, segamiseks ja doseerimiseks toiduainete-, farmaatsia- ja kosmeetikatööstuses.

Tehnilised andmed:
Max jõudlus715 l/min
Max rõhk8,0 bar
Max imemiskõrgus4,5 m
Ühendused1/2″ – 2″
Korpuse materjalRoostevaba teras
Membraani materjalidEPDM = Ethylene propylene diene rubberPP = PolypropylenePTFE = PolytetrafluoroethyleneTFM (PTFE) = Modified polytetrafluoroethyleneTPV (EPDM-PP) = EPDM/PP compound

Lisainfo, lk.34-41;

https://lutz-downloads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/01+Catalogs/03+Diaphragm+pumps/Double_diaphragm_pump_en.pdf

Video, hooldus & remont: