Lutz –pumbad on professionaalne valik kui on vaja pumbata vaatidest, konteineritest ja teistest mahutitest. Pumbad sobivad nii kergete vedelike kui ka viskoossete ainete pumpamiseks. Saadaval lai valik erinevatest materjalidest pumpasid, mis kõik sobivad Lutz mootoritega. Meie poolt pakutavate toodete hulgas on ka professionaalsed lahendused töötamisel plahvatusohtlikus keskkonnas — ATEX nõuetele vastavad pumbad. + FOOD care seeria, sertifitseeritudmka.

Lisavarustus vaadi- ja konteinerpumpadele

Pumpadele on võimalik juurde osta lisavarustust, selleks et nende kasutamine oleks võimalikult lihtne ja turvaline. Pakume seinakinnitusi, filtreid, voolikuid, tankimispüstoleid, kulumõõtureid. + ratstega käru jms

Üle 60 aasta kõrgkvaliteedilisi lahendusi

Lutz on on oma ala juhtiv pumbatootja Saksamaalt, kes on pakkunud klientidele kvaliteetseid lahendusi alates 1952. aastast. Nendepoolne järjekindel arendustegevus võimaldab turvalisi ja efektiivseid lahendusi nii neutraalsete, aga ka agressiivsete ja söövitavate vedelike pumpamisel. Vaadipumpade kõrval leidub nende tootevalikust ka ilma mehaanilise tihenditeta tsentrifugaalpumpasid.

Lutz Laboripumbad

Lutz® B2 Vario laboripumbad

Lutz B1 akupumbad + B2 AKU

Lutz Vaadi- ja konteinerpumbad

Lutz® PP 41 vaadipumbad